O nas

Początki naszej firmy sięgają 2018 roku i od samego początku koncentrujemy się na dostarczaniu wysokiej jakości sprawdzonych produktów, aby służyły naszym klientom bezawaryjnie i przez wiele lat. Ofertę naszej firmy kierujemy do klientów indywidualnych jak również firm. W naszym sklepie internetowym mogą Państwo stworzyć swoją własną wymarzoną wędzarnię i postawić ją w swoim ogrodzie. Na stronie znajduje się przejrzysty konfigurator, dzięki któremu bez problemu mogą Państwo dopasować wyposażenie wędzarni do swoich potrzeb.

Jesteśmy firmą która ma na celu wysoki standard obsługi klientów, rzetelne podejście oraz ofertę wysokiej jakości produktów. Zapraszamy do zakupu drewnianej wędzarni elektrycznej i akcesoriów, stale podnosimy poziom jakości naszych produktów oraz zapewniamy konkurencyjne ceny.

Nasza historia

Naszą przygodę w branży wędzarniczej zaczynaliśmy jak w większość osób przy prowizorycznych beczkach i tunelach stworzonych, żeby przygotować wędzone wędliny, ryby lub sery na święta. Niejednokrotnie możemy sobie przypomnieć czasy, kiedy trzeba było pilnować rozpalonej już wędzarni niezależnie od pogody i temperatury na zewnątrz. Przełomem był rok 2018 kiedy to powstały pierwsze plany budowy wędzarni.
Dzięki zaangażowaniu i determinacji w 2019 roku powstały pierwsze modele naszych wędzarni, testowane przez naszą rodzinę, znajomych i przyjaciół.

Zapraszamy do kontaktu jeśli mają Państwo Pytania odnośnie naszych wędzarni elektrycznych